Параметри вибору покрівельних матеріалів | Компания Euconvention. Пожарная сигнализация и системы безопасности
parametri-viboru-pokrivelnix-materialiv

parametri-viboru-pokrivelnix-materialivПараметри вибору покрівельних матеріалів

Інтернет магазин покрівельних матеріалів Квадратбуд

Інтернет магазин будівельних матеріалів Квадратбуд у Львові пропонує широкий асортимент покрівельних матеріалів нового покоління за цінами виробників. При покупці матеріалів для облаштування даху слід віддавати перевагу якості, надійності, довговічності, зносостійкості. Чим менше вага покрівлі, тим менше навантаження вона надає на конструкцію. Сьогодні покупці мають можливість вибирати з великої кількості пропозицій — користується популярністю бітумна черепиця, покрівля з профнастилу, металочерепиця і так далі.

Переваги інтернет магазіна

-широкий ассортімент

-вигiдни ціни

-Гарантована якість всіх товарів

-сертифікати якості на асортимент

Бітумна черепиця в м. Львів

Бітумна черепиця в м. Львів користується затребувана завдяки доступній ціні, естетичному зовнішньому вигляду, своїм вологозахищеним і термоізоляційних властивостях. Бітумна черепиця львів практично не має ваги, завдяки чому витрати на її доставку і транспортування мінімальні. Відсутня ускладнення конструкції даху. Монтувати бітумну черепицю дуже просто — для цього не потрібно багато часу і спеціальних інструментів. При наявності спеціально підкладки, що захищає від пароутворення і конденсату, бітумна черепиця здатна прослужити від п’ятдесяти років і більше, покрівля вбереже дах від атмосферних опадів.

Ринва металеві

Для організації відведення дощової і талої води з даху використовуються Ринва металеві ціна на які стартує з 240 гривень за жолоб (завдовжки в два метри). Реалізується продукція і інших розмірів — для будинків висотою від двох і більше поверхів беруться аналоги довжиною в 4 метри. В наявності також водостоки із пластику — вартість продукції нижче металевих. При покупці матеріалів для облаштування даху слід віддавати перевагу якості, надійності, довговічності, зносостійкості. Чим менше вага покрівлі, тим менше навантаження вона надає на конструкцію. Сьогодні покупці мають можливість вибирати з великої кількості пропозицій — користується популярністю бітумна черепиця, покрівля з профнастилу, металочерепиця Наявність даної системи для відведення дощової і талої води дозволить збільшити термін експлуатації не тільки покрівлі, але і всієї будівлі — не буде утворюватися цвіль на фасаді в результаті підвищеної вогкості.

от admin